1. Домівка
  2. Статті
  3. Виставка фотографій, присвячена 100-ій річниці з дня народження Олега Ольжича

Виставка фотографій, присвячена 100-ій річниці з дня народження Олега Ольжича

Виставка фотографій, присвячена 100-ій річниці з дня народження Олега Ольжича

25 липня у будинку “Смолоскипа” по вул. Межигірській, 21 у Києві відкрилася унікальна виставка фотографій, присвячена 100-ій річниці з дня народження видатного українського громадського діяча, публіциста, поета Олега Ольжича. Увазі гостей виставки було запропоновано близько сотні раніше не експонованих в Україні фото з життя письменника, першодруки його творів, інші оригінальні документи. На відкритті виставки також було презентовано дві видані “Смолоскипом” книги Олега Ольжича – “Вибрані твори” та “Дух руїни”.

На презентації з нагоди відкриття виставки виступили: упорядник “Вибраних творів” Олега Ольжича, автор передмови до брошури “Дух руїни”, голова видавництва “Смолоскип” Осип Зінкевич, автор передмови до “Вибраних творів”, голова українського ПЕН-клубу Євген Сверстюк, перший видавець творів Ольжича в Україні Леонід Череватенко, дослідниця спадку Ольжича Наталка Лисенко та ін.

Виставка функціонуватиме у приміщенні “Смолоскипа” до кінця вересня цього року. Відвідати її можна від понеділка по суботу, з 11.00 до 17.00 детальніша інформація за телефонами 425-2393, 425-4509