1. Домівка
  2. Статті
  3. Відкриття Української книгарні «Смолоскип»

Відкриття Української книгарні «Смолоскип»

Відкриття Української книгарні «Смолоскип»

Видавництво «Смолоскип» має честь запросити Вас на відкриття при видавництві Української книгарні «Смолоскип», яке відбудеться 30 серпня 2007 року.

Українська книгарня «Смолоскип» спеціалізуватиметься на реалізації української книжки гуманітарного напряму. У книгарні передбачені окремі тематичні секції: “Історія”, “Політологія”, “Філософія”, “Гуманітаристика” (культурологія та літературознавство), “Суспільні науки” (соціологія, право, економіка), «Українська література», «Зарубіжна література», «Дитяча література», «Довідкові видання», а також альбоми. Окрему секцію становитимуть українські журнали. Деякі українські видавництва матимуть окремі полиці, зокрема, «Смолоскип», «Основи», «Факт» і «КМ Академія».

Окрім продавців, у книгарні працюють професійні консультанти, що зможуть допомогти кожному відвідувачу підібрати книги на власний смак з-поміж близько 3 тисяч українських книг. Також у книгарні передбачені м’які фотелі та кавовий апарат, що зробить відвідування нашої книгарні якнайприємнішим для вас.

Відкриття книгарні відбудеться 30 серпня за таким розкладом:

17:30-18:30 – офіційна частина

18:30-20:30 – музично-поетичне дійство “У нас є Книгарня!!!”

            Участь у дійстві візьмуть молоді письменники – лауреати «Смолоскипа» як з Києва, так із інших міст України: Харкова, Сум, Полтави тощо. Свої музичні твори виконуватиме відомий бард Едуард Драч.

Під час відкриття відбуватиметься розіграш цінних призів: книг, горняток та футболок з логотипами «Смолоскипа», проводитимуться різноманітні веселі конкурси. Головний приз – МР-3 плеєр.

Відкриття відбудеться за адресою:

вул. Межигірська, 21. м. Київ

Доїзд: ст. М. “Контрактова площа”, вихід до вул. Нижній вал.