З 1993 року видавництво «Смолоскип» проводить конкурс для українських літераторів. Вік учасників: від 18 до 35 (поезія) та 40 (проза) років. На конкурс приймаємо написані українською мовою, раніше не публіковані поетичні, прозові, драматичні твори, а також художні твори для дітей. Твори мають надійти на розгляд журі до 31 грудня кожного року. Рукопис надсилають у друкованому вигляді на адресу: Київ 04071, вул. Межигірська, 21. Підсумки конкурсу підво­­дять раз на рік, у квітні.

Рукописи надсилати на конкурс в одному примірнику. Обсяг поетичної збірки – не менше 50 сторінок, обсяг прози – не менше 100 сторінок. Журі не розглядає твори лауреатів І і II премій видавництва «Смолоскип» попередніх років, а також може дискваліфікуватитвори, які (1) мають антиукраїнський характер, (2) антирелігійне, шовіністичне або ксенофобне спрямування, (3) порнографічні твори, а також твори, в яких вживається нецензурна лексика.

Участь у конкурсі можлива лише за умови сплати благодійного внеску: від 200 грн. Кошти слід перераховувати МБФ “Смолоскип”.

Для цього у Приват24 або в будь-якому терміналі введіть:

Одержувач платежу:

Найменування організації:      МБФ Смолоскип

Код отримувача:                       20062049

Назва банку:                             ПЕЧЕРСЬКА ФІЛІЯ АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

Рахунок отримувача:               26000052640747

Валюта:                                     гривня

Код банку (МФО):                     300711

При оплаті вказуйте наступне призначення платежу: “Благодійний внесок на діяльність фонду від ПІБ.” Квитанцію про благодійний внесок просимо надсилати разом з рукописом.

Твори лауреатів І і II премій видавництво публікує окремими книжками, а твори лауреатів III і IV премій та кращі ненагороджені твори можуть з’явитися друком в антологіях і збірниках “Смо­лоскипа”. Лауреати отримують також грошові нагороди та книги у подарунок.

Разом з творами на конкурс надсилати коротку авто­біографію, фотографію, фізичну та електронну адреси. Видав­ництво передає журі рукописи без зазначення авторства, тексти не повертаються і публічно не рецензуються.