1. Домівка
  2. вибране
  3. У СМОЛОСКИПІ ВИЙШОВ ПЕРЕКЛАД КНИГИ “ЯК ПИСАТИ ПРО ВІЙНУ” РОНА КЕППСА

У СМОЛОСКИПІ ВИЙШОВ ПЕРЕКЛАД КНИГИ “ЯК ПИСАТИ ПРО ВІЙНУ” РОНА КЕППСА

У СМОЛОСКИПІ ВИЙШОВ ПЕРЕКЛАД КНИГИ “ЯК ПИСАТИ ПРО ВІЙНУ” РОНА КЕППСА

Сьогодні ми безкоштовно передали нашим колегам з Litosvita частину накладу книги “Як писати про війну” Рона Кеппса для слухачів курсів письменницької майстерності. Її автор з власного досвіду знає, що таке війна, як складно буває дати собі раду з досвідом бойових дій, та як в цьому може допомогти письмо. Так склалося, що нині досвід війни мають всі українці, і кожному з нас є що розказати. Тому ми точно знаємо, що ця книжка стане в нагоді слухачам Litosvita. Як і багатьом іншим військовим і цивільним, хто також буде мати змогу її прочитати.

Хочемо подякувати Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні, завдяки чиїй підтримці книжка з’явилася, і завдяки кому зможемо безкоштовно передавати книжку бібліотекам і ветеранським організаціям.

Щира подяка всій команді, яка працювала над її підготовкою ще в мирні часи: перекладачці Ользі Погинайко, ідейній натхненниці Оксані Щур, літературній редакторці Ірині Ніколайчук , а також Вероніці Вишневській і Михайлові Федишаку. А також всім, хто підтримував і вболівав весь той час, поки ми чекали покращення ситуації і можливості отримати наклад з друкарні.
Ми обов’язково переможемо! А книжка Рона Кеппса допоможе краще розповісти про свій досвід тим, хто наважиться.

Слава Україні!

Придбати книжку за видавничою ціною ви можете в нашій книгарні на Межигірській, 21, або ЗАМОВИТИ В ІНТЕРНЕТ-КНИГАРНІ СМОЛОСКИПА