1. Домівка
  2. Статті
  3. Смолоскип у Севастополі

Смолоскип у Севастополі

2-3 листопада видавництво “Смолоскип” відвідало українське місто Севастополь. В рамках цього візиту відбулись презентація видавництва в Українському культурно-інформаційному центрі, круглий стіл “Проблеми розвитку національної еліти” в Севастопольскому міському гуманітарному університеті, та поетичний вечір, в якому взяли участь лауреати літературного конкурсу “Смолоскипа”, конкурсу читаної поезії “Молоде вино” та місцеві поети.
“Смолоскип” представляли молоді політологи Руслан Голубіцький, Юрій Нога, Катерина Шаблій, а також поети Богдан-Олег Горобчук, Олег Коцарев, Марина Нога, Юлія Стахівська та Люба Якимчук.
Організаторами зустрічі виступили севастопольскі активісти Олександр Гладких, Максим Майоров, Олег Савченко.

Набуті за час зустрічі знайомства дозволять “Смолоскипу” сформувати активний осередок творчої молоді в місті Севастополі.

Візит “Смолоскипа” став подією як для місцевої громади, так і для смолоскипівців: набуто нового досвіду у спілкуванні між столицею та найбільш специфічним регіоном України, в котрому українські настрої  здобувають все більшої популярності.

Особливо корисним для інтернет-аудиторії “Смолоскипа” можна вважати знайомство з Миколою Владзімірським, автором ідеї та наповнення сайту “Українське життя в Севастополі” – http://ukrlife.org