1. Домівка
  2. вибране
  3. ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ НА КНИЖКУ МИКОЛИ ЛЕОНОВИЧА “ПОВІЛЬНА ЛЮДИНА”

ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ НА КНИЖКУ МИКОЛИ ЛЕОНОВИЧА “ПОВІЛЬНА ЛЮДИНА”

ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ НА КНИЖКУ МИКОЛИ ЛЕОНОВИЧА “ПОВІЛЬНА ЛЮДИНА”

Сьогодні в нас особливе оголошення.

Нині минає рік із того дня, як на фронті зник безвісти Микола Леонович, поет, дизайнер, наш давній друг, який від лютого 2023 року долучився до лав українського війська.

І ми розпочинаємо передзамовлення книжки Миколи. «Повільна людина» — це зібрання текстів з виданої збірки «Агон» (2004, лауреат літературного конкурсу видавництва «Смолоскип»), невиданої збірки «Read My Lips (Повтори це за мною)» (2006–2007) і нові — читані й нечитані тексти — відтоді й до 2022 року. «Повільна людина» — назва email-розсилки Миколи Леоновича, яка перекочувала на папір.

В останньому випуску «Повільної людини» з війська Микола писав:

«Чого не вистачає. Та хтозна. Щоби п…н зд.х, і перемоги України. З рештою можна дати собі раду (…) Я не лишився таким, як раніше. І водночас не з’явилося чогось, чого не було раніше. Я не став за місяць схожим на Залізного Арні, не набув якоїсь додаткової авторитетності чи експертності, щоби коментувати неіронічні висловлювання у фейсбуці. Однак я склав присягу на вірність Українському народові (так сталося, що я читав текст для всієї батареї, а хлопці повторювали за мною, і потім казали, аж пройняло)».

Частина коштів від продажу книжки підуть на підтримку Збройних Сил України.

Передзамовлення можна зробити на нашому сайті: https://smoloskyp.com.ua/