1. Домівка
  2. Підтримати

Підтримати

Мета діяльності Міжнародного благодійного фонду “Смолоскип” – підтримка українського книговидання та популяризація української літератури.

МБФ “Смолоскип” багато років підтримує українські бібліотеки та громадські організації, надаючи безкоштовні книжки для поповнення фондів та проведення різноманітних заходів. Щорічно “Смолоскип” здійснює безкоштовну розсилку українських книжок у 300 бібліотек України, включаючи бібліотеки ВНЗ, міські та районні бібліотеки.

З 1993 року МБФ “Смолоскип” проводить щорічний літературний конкурс для молодих авторів та видає книжки переможців. За 25 років видано понад 100 книжок лауретів конкурсу, серед яких Сергій Жадан, Тарас Прохасько, Софія Андрухович, Андрій Бондар, Катерина Калитко, Олег Коцарев, Павло Коробчук, Мирослав Лаюк та інші.

З 1995 року з ініціативи та під патронатом «Смолоскипа» проходить щорічний Семінар творчої молоді. Протягом історії Семінару в його роботі взяли участь відомі сьогодні українські політики, журналісти, культурменеджери та письменники: Анатолій Дністровий, Олесь Доній, Сергій Жадан, Світлана Пиркало,  Сергій Руденко, Мар’яна Савка та багато інших.

Звертаємо вашу увагу, що благодійні внески не підлягають поверненню та повністю або частково можуть бути використано на інші статутні цілі.

Найменування організації: Благодійна організація Міжнародний Благодійний фонд «Смолоскип»
Код отримувача: 20062049
Назва банку: АТ «Райффайзен банк «АВАЛЬ»
Рахунок отримувача у форматі IBAN: UA673808050000000026008105121
Валюта: гривня
Код банку (МФО): 380805

При оплаті обов’язково вказуйте наступне призначення платежу: “Благодійний внесок на діяльність фонду від ПІБ”.