1. Домівка
  2. Статті
  3. МИКОЛА ТРЕТЯК. ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ КНИГАРНІ

МИКОЛА ТРЕТЯК. ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ КНИГАРНІ

МИКОЛА ТРЕТЯК. ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ КНИГАРНІ

Відбулося святкування десятої річниці роботи української книгарні «Смолоскип». Важко повірити, але книгарня справді розпочала роботу далекого вже на сьогодні 2007 року.

Гостей на ювілей запросили прийти у костюмах у стилі «дикого заходу», таким чином, вочевидь, натякаючи на «американське коріння» і книгарні, й видавництва. Не дивно, відтак, що святкування розпочалося лекцією письменника і науковця Анатолія Дністрового, присвяченою жанру вестерн.А продовжилася вечірка тематичними конкурсами на зразок перелицювання класичних сюжетів на «ковбойський» лад, римування з використанням англійських слів, дартсу та інших. Звичайно, не міг обійтися День народження книгарні «Смолоскип» і без літературних читань. На них виступили двоє поетів, помітних лауреатів нашого літературного конкурсу – Дарина Гладун (до речі, вдягнена індіанкою) і Олександр Мимрук. Відзначимо також, що ведучими теж були троє поетів – Павло Коробчук, Богдан-Олег Горобчук і Заза Пауалішвілі. Вони символізували знамениту ковбойську кінотрійцю – «Доброго, Поганого та Злого».

А завершився День народження книгарні благодійною лотереєю. Виручені в ній гроші підуть на видання брошури для музею на історичній станції Крути.