Є люди, котрі йдуть недомріявши… не втіливши й половини своїх задумів та планів. Без них ми особливо гостро відчуваємо пустку, котра настає одразу по відході, бо ж звикли думати, що насправді в такої людини ще все попереду, вона може щохвилини розпочати втілення задуманого і, врешті, здивувати себе і всіх здійсненим. Але потім трек зненацька обривається...

Поет Юрій Нога, котрий вчора, 10 квітня 2012 року, відійшов від нас у вічність у віці 38 років, встиг втілити, найперше, якраз ті свої плани, що стосувалися його багаторічної роботи у благодійному фонді "Смолоскип". Мережа творчих та активних людей, з котрими співпрацюють зараз фонд і видавництво "Смолоскип", постала багато в чому саме завдяки зусиллям Юрія, котрий від середини 90-их і дотепер здійснив близько 100 поїздок у всі більші міста України, знайомлячись щоразу з десятками молодих науковців, митців, поетів, котрі пізніше ставали стипендіатами "Смолоскипа", лауреатами нашого літературного конкурсу, учасниками Семінару творчої молоді в Ірпені. Від самого постання цього семінару в 1995 році Юрій Нога працював у складі його оргкомітету, від початку 2000-них і до 2008 року був директором семінару, а з 2009 року – очолював його Наглядову раду. Не менш довгий час, упродовж понад 10 років, Юрій Нога займався організацією відбіркових та фінальних турів поетичного конкурсу "Молоде вино", що відкрив для сучасної української поезії масу нових імен.

Багато організаційних ідей Юрія й далі продовжують працювати у форматі наших заходів. Багато молодих творчих людей знали Юру і пам’ятатимуть його.

Зі смутком та співчуттям, Колектив благодійного фонду і видавництва "Смолоскип"

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі.