3 травня (неділя)

09.00 – 11.00  реєстрація (І.Коломієць, І.Зарудко)

11.00 – 13.00  круглий стіл "Регіоналізм і регіональна політика в Україні" (М. Денисенко, І. Коломієць)

13.00 – 14.00  обід

14.00 – 16.00  круглий стіл " Трансформація образу міліції у свідомості населення " (І. Шмітько)      водночас: фінал конкурсу "Молоде вино" (Ю. Нога) – “Смолоскип”

17.00 – 19.00  урочисте відкриття семінару, вручення нагород літературного конкурсу "Смолоскипа" та конкурсу читаної поезії "Молоде вино" – республіканський планетарій

19.30 – 20.30  фуршет – республіканський планетарій

20.30 – 21.30  переїзд на базу "Енергія" – місце проведення семінару

21.30 – 23.30  поселення на базі "Енергія" 

4 травня (понеділок)

09.00 – 10.00  сніданок

10.00 – 11.30  Зустріч із запрошеними гостями, круглий стіл "Нові медіа та конфлікти нового тисячоліття"

  •       (Р. Сирінський, О. Сирінська) – велика зала

11.30 – 12.00  жеребкування: визначення груп гравців політичної гри (М. Маркова) – велика зала

12.00 – 13.30  круглий стіл "Міжкультурні особливості політики і бізнесу: поняття укр. менталітету"

  •       (М. Фурманек, Польща) – велика зала
  •  водночас: круглий стіл "Літературний канон – репресивна буржуазна практика чи здорова структуризація письменства" (О. Коцарев) – хол 1 корпусу

13.30 – 14.30  обід

14.30 – 15.30  вільний час, година молодих поетів – читання перед входом в їдальню

15.30 – 17.00  демонстрація фільму – велика зала

17.00 – 19.00  поетичний вечір "Три витязі": І. Андрусяк, А. Дністровий, Р. Мельників (О. Ушкалов) – велика зала

19.00 – 20.00  вечеря

20.00 – 21.30  політична гра: презентації програм кандидатів (М. Маркова) – велика зала

21.30 – 23.30  вечір знайомств, творчі завдання (теми фотороманів для охочих взяти участь) – велика зала 

5 травня (вівторок)

09.00 – 10.00  сніданок

10.00 – 12.00  круглий стіл "Перспективи лівих ідей в Україні" (І. Коломієць) – велика зала

12.00 – 13.30  презентація білоруського мистецького медіапроекту – велика зала

13.30 – 14.30  обід

14.30 – 15.30  вільний час, година молодих поетів – читання перед входом в їдальню

15.30 – 17.00  круглий стіл "Жінки, чоловіки та армія в контексті ґендерної рівності" (Т. Марценюк) – хол 1 корп.

  •       водночас: кругл. стіл "Україна як точка перетину політичних векторів" (І. Цапліна) – хол 2 корпусу
  •       водночас: кругл. стіл "Верлібр чи проза? Де проходить грань між ними у молодих авторів?"
  •       (Д. Шашенок) – хол 5 корпусу

17.00 – 19.00  зустріч з письменником та містифікатором Юрієм Винничуком (О. Ушкалов) – велика зала

19.00 – 20.00  вечеря

20.00 – 21.30  політична гра: дебати штабів кандидатів (М. Маркова) – велика зала

21.30 – 23.30  брейн-ринг (І. Шмітько) 

6 травня (середа)

09.00 – 10.00  сніданок

10.00 – 12.00  круглий стіл "Політичні технології в ЗМІ" (М. Корнієнко) – велика зала

  •  водночас: круглий стіл "Кітч та гламур: аналіз цукру сучасного українського культурного простору" (О. Шинкаренко) – хол 1 корпусу

12.00 – 13.30  круглий стіл  "Сучасна українська дипломатія: перемоги і поразки" (О. Гладких) – велика зала

  •  водночас: кругл. стіл "Авторство та інтерпретація задуму автора читачем" (О. Кривець) – 1 корп.

13.30 – 14.30  обід

14.30 – 15.30  вільний час, година молодих поетів – читання перед входом в їдальню

15.30 – 17.00  круглий стіл "Особливості творення політ. стереотипів на теренах України" (М. Маркова) – 1 корп.

  •   водночас: круглий стіл "Мовне наповненння тексту: англіцизми та русизми у сучасній поезії"
  •   (К. Каруник) – хол 2 корп.
  •  водночас: презентація "Жінка в сучасному мистецтві" (Т. Злобіна) – хол 5 корпусу

17.00 – 19.00  презентація політологічного журналу “Молода нація” – хол 1 корпусу

  •  водночас: зустріч з поетом та перекладачем Віктором Морозовим (Т. Малкович) – хол 2 корпусу

19.00 – 20.00  вечеря

20.00 – 21.00  політична гра: дебати кандидатів (М. Маркова) – велика зала

21.00 – 22.30  круглий стіл "Неформальне спілкування і літературний процес" (Б. Горобчук) – хол 1 корпусу

22.30 – 23.45  ватра, поетичний вечір лауреатів "Смолоскипа" 
 

7 травня (четвер)

09.00 – 10.00  сніданок

10.00 – 12.00  круглий стіл "Молодіжні субкультури України: нечутні ляпаси суспільству" (В. Мороз) – в. зала

12.00 – 13.30  круглий стіл  "Поет і PR: хто кого?" (Л. Радченко) – в. зала

13.30 – 14.30  обід

14.30 – 15.30  вільний час, футбольний матч "Митці проти політологів"

15.30 – 17.00  круглий стіл "Літературна графоманія: хвороба чи прийом?" (О. Погинайко) – хол 1 корпусу

                  водночас: круглий стіл "Взаємодія великого капіталу та держави" (А. Фурсова) – хол 2 корпусу

17.00 – 19.00  круглий стіл "Поезія і відео. Засоби та способи взаємодії" (Л. Якимчук) – велика зала

19.00 – 20.00  вечеря

20.00 – 21.30  голосування: підсумки політичної гри, демонстрація фотороманів

21.30 – 23.45  заключний вечір, дискотека 

8 травня (п'ятниця)

09.00 – 10.00  сніданок

11.00 – 12.00  переїзд у Київ до будинку "Смолоскипа"

12.00 – 13.00  зустріч з білоруськими художниками

13.00 – 14.00  закриття семінару, повернення коштів подорожі, книги у подарунок

16.00 – 17.00  презентація проекту "Живі голоси" (Андрій Іздрик, Юрій Кучерявий)

17.00 – 19.00  поетичний вечір Олега Лишеги


 

 

Адреса видавництва “Смолоскип”: м. Київ, вул. Межигірська, 21; тел.: 8 (044) 425 23 93

Доїзд: метро “Контрактова площа”, вихід на вул. Нижній Вал 

Адреса бази “Енергія”: м. Ворзель, вул. Артема, 24

Доїзд: маршруткою або електричкою до з/д станції м. Ворзель. Кожного дня о 9.30 (час прибуття електрички Київ – Коростень) біля приміщення станції чекатиме людина, котра забезпечить охочим пішохідну прогулянку до бази “Енергія”. 

Контактні телефони організаторів:

Руслан Голубіцький – співголова оргкомітету  8 096 745 2875

Сашко Ушкалов – співголова оргкомітету  8 097 961 8227

Ростислав Семків – відп. директор МБФ “Смолоскип” 8 050 543 9734

Лариса Радченко – медична підтримка   8 067 252 4138

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі.