Видавництво «Смолоскип» має честь запросити Вас на відкриття при видавництві Української книгарні «Смолоскип», яке відбудеться 30 серпня 2007 року.

Українська книгарня «Смолоскип» спеціалізуватиметься на реалізації української книжки гуманітарного напряму. У книгарні передбачені окремі тематичні секції: “Історія”, “Політологія”, “Філософія”, “Гуманітаристика” (культурологія та літературознавство), “Суспільні науки” (соціологія, право, економіка), «Українська література», «Зарубіжна література», «Дитяча література», «Довідкові видання», а також альбоми. Окрему секцію становитимуть українські журнали. Деякі українські видавництва матимуть окремі полиці, зокрема, «Смолоскип», «Основи», «Факт» і «КМ Академія».

Окрім продавців, у книгарні працюють професійні консультанти, що зможуть допомогти кожному відвідувачу підібрати книги на власний смак з-поміж близько 3 тисяч українських книг. Також у книгарні передбачені м’які фотелі та кавовий апарат, що зробить відвідування нашої книгарні якнайприємнішим для вас.

Відкриття книгарні відбудеться 30 серпня за таким розкладом:

17:30-18:30 – офіційна частина

18:30-20:30 – музично-поетичне дійство “У нас є Книгарня!!!”

            Участь у дійстві візьмуть молоді письменники – лауреати «Смолоскипа» як з Києва, так із інших міст України: Харкова, Сум, Полтави тощо. Свої музичні твори виконуватиме відомий бард Едуард Драч.

Під час відкриття відбуватиметься розіграш цінних призів: книг, горняток та футболок з логотипами «Смолоскипа», проводитимуться різноманітні веселі конкурси. Головний приз – МР-3 плеєр.

Відкриття відбудеться за адресою:

вул. Межигірська, 21. м. Київ

Доїзд: ст. М. “Контрактова площа”, вихід до вул. Нижній вал.

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі.