Ковбойський стиль у книгарні: Ольга Погинайко

Відбулося святкування десятої річниці роботи української книгарні «Смолоскип». Важко повірити, але книгарня справді розпочала роботу далекого вже на сьогодні 2007 року.

Гостей на ювілей запросили прийти у костюмах у стилі «дикого заходу», таким чином, вочевидь, натякаючи на «американське коріння» і книгарні, й видавництва. Не дивно, відтак, що святкування розпочалося лекцією письменника і науковця Анатолія Дністрового, присвяченою жанру вестерн.А продовжилася вечірка тематичними конкурсами на зразок перелицювання класичних сюжетів на «ковбойський» лад, римування з використанням англійських слів, дартсу та інших. Звичайно, не міг обійтися День народження книгарні «Смолоскип» і без літературних читань. На них виступили двоє поетів, помітних лауреатів нашого літературного конкурсу – Дарина Гладун (до речі, вдягнена індіанкою) і Олександр Мимрук. Відзначимо також, що ведучими теж були троє поетів – Павло Коробчук, Богдан-Олег Горобчук і Заза Пауалішвілі. Вони символізували знамениту ковбойську кінотрійцю – «Доброго, Поганого та Злого».

А завершився День народження книгарні благодійною лотереєю. Виручені в ній гроші підуть на видання брошури для музею на історичній станції Крути.


Анатолій Дністровий на лекції
 
Цьогорічна лауреатка Леся Зеліско

Поетка і консультантка Катерина Рудик

Кошеня теж вітає книгарню

Поетка Катерина Девдера

Поетка Алла Миколаєнко

Під час лекції

Разом з ковбоями прийшли й індіанці

Один із призів у лотереї від нашої редакторки Марії Ковальчук. Праворуч - Павло Коробчук

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі.