Один із яскравих молодих смолоскипівських авторів – поет Михайло Жаржайло – провів невеличкий тур презентацій своєї книжки «Міліція карми». Читання відбулися в Івано-Франківську, Луцьку, Вінниці, Чернівцях.

Презентації відбувались із музичним супроводом і слайдами, навіть із ворожінням на рядках віршів. Ось як розповів про свої враження від поїздок сам Михайло.

- У Чернівцях майже не ставили питань, але там купили найбільше книжок. У цьому місті було аж дві прези. Під час першої, студентки університету (презентація була саме там) розкупили усі книжки, які я привіз. Друга була в Целанівському центрі, прийшло доволі багато людей як на цю локацію, незважаючи на накладку в часі з проектом "Абрикоси Донбасу". У Луцьку було найвеселіше обговорення і ворожіння, прийшло багато школярок. У Вінниці ставили каверзні запитання.

Та на цьому презентаційні подорожі Жаржайла не закінчуються. Серед подальших планів – презентації в Ужгороді на «Березневих котах», у Тернополі на фестивалі «Ї». У Києві, Житомирі, Полтаві – усе це в березні. А в квітні Михайло виступить зі своєю книжкою на «Книжковому Арсеналі» в Києві.

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі.