1. Домівка
  2. Статті
  3. ЛЮБОВ БАГАЦЬКА. МММ – МОРЕ, МУЗИКА І МИХАЙЛО

ЛЮБОВ БАГАЦЬКА. МММ – МОРЕ, МУЗИКА І МИХАЙЛО

ЛЮБОВ БАГАЦЬКА. МММ – МОРЕ, МУЗИКА І МИХАЙЛО

Так випадково збіглося, що презентація книжки «Міліція карми» Михайла Жаржайла на Форумі видавців у Львові вклалася в три літери, які так зручно тягнути, медитуючи: м-м-м…

А може, й не випадково. Бо презентація справді видалася схожою на групову медитацію, яку вправно, ніби гуру, скеровував поет Михайло Жаржайло. Він сам собі був за модератора, може, тому і вийшло все так душевно.

Акомпонував поетові його приятель-музикант, який приїхав із Києва, Сергій Кузьков. Для втомленої від бігу з перешкодами публіки презентація книжки Михайла Жаржайла «Міліція карми» стала медитацією, піт-стопом, додала сили пережити ще один день Форуму. Музика і поезія поєдналися просто ідеально – не заважаючи, але доповнюючи одне одного. Хоч автор і зазначив, що це поетична імпровізація, однак видавалося, що до цієї імпровізації поет і музикант готувалися довго. На самому початку презентації слухачів було не так багато, але вже за десять хвилин на звук прийшло так багато людей, що зала кав’ярні «Дзиґа» була запевнена вщерть. Чудова акустика залу додала глибини, і всі захиталися на одній хвилі свіжого, ласкавого й колискового Жаржайлового моря, якого багато в поезії Михайла.

Попри те, що захід тривав півтори години, вірші й музика нікого не втомили. Ніхто не хотів переривати виступаючих запитаннями. Суцільні півтори години музики, моря і Михайла. М-м-м….