1. Домівка
  2. Лауреати літературного конкурсу

Лауреати літературного конкурсу

2019

І премія

Ольга Крамарь за збірку поезій «От і живи з цим».

ІІ премія

Номінація “Проза”
Ольга Божко (Волинська) за роман «Любов за гріш».

Номінація “Поезія”
Ліза Жарікова за збірку поезій «Мурахи Йоганна Себастьяна».
Олена Павлова за збірку поезій «Шкіра міст».

ІІІ премія

Номінація “Проза”
Єлизавета Восковнюк за роман «Місто-привид».
Дмитро Шиян за роман «Ордо аб Хао».
Олег Андрішко за п’єсу «ВУВЧП».
Тетяна Синьоок за збірку оповідань «Філоло».

Номінація “Поезія”
Микола Антощак за збірку поезій «Лики Бізонів».
Елла Євтушенко за збірку поезій «Трансформації звичного простору».
Наталія Мандрицька за збірку поезій «Сіль – вода».
Ярослава Качан за збірку поезій «Геометричні».
Анна Грувер за збірку поезій «За вашим запитом нічого не знайдено».
Олена Пелешенко за збірку поезій «Бестіарій».

Номінація “Художні твори для дітей”
Наталія Третяк за твір для дітей «Казки-перевертні».
Катерина Мусієнко і Тетяна Леонідова за твір для дітей «Ніті-гріті».

IV премія

У номінації “Поезія”: Ія Ківа, Антон Полунін, Святослав Жаботинський, Ірина Сажинська, Сергій Рафальський.
У номінації “Проза“: Ксенія Мейта, Володимир Шелухін, Олена Швець, Юрій Сущ, Данило Зозуляк, Катя Кулик, Павло Матюша.
У номінації “Художні твори для дітей”: Катерина Холод
У номінації “Драматургія”: Павло Шикін.

Крім цього, було вручено відзнаки журі: Марині Єщенко, Євгенії Голобородько, Сергієві Шинкарчуку, Олені Бодасюк, Аліні Стаменовій, Дарині Попіль, Юлії Вротній, Любові Тітковій, Марії Панфьоровій, Ярині Чорногуз, Вероніці Новіковій та Сергієві Науменку.

2018

ІІ премія

Номінація “Проза”
Валерій Пузік за збірку оповідань «Моноліт».
Мартин Якуб за роман «Мертві моделі».

Номінація “Поезія”
Ігор Астапенко за збірку поезії «Шампанське – пиво – шампанське».
Богуслав Поляк за збірку поезії «Вчвал».

ІІІ премія

Номінація “Проза”
Юлія Ілюхіна за роман «Східний синдором».
Євгенія Кузнєцова за повість (без назви).
Кирило Поліщук за збірку оповідань «Мовчання фальшивого птаха».
Максим Гах за збірку «Оповідання».

Номінація “Поезія”
Христина Дрогомирецька за збірку поезії «Mundus Imaginalis».
Ярослав Корнєв за збірку поезій «Гра у хованки з-сонцем».
Ігор Астапенко за збірку поезії «Ти той, кого боїшся».
Єлизавета Жарікова за збірку поезії «Крім павука».
Микола Гуменюк за збірку поезії «Вторгнення».
Маша Семашина за збірку поезії «Чуже».

IV премія

У номінації “Проза”: Ксенія Онуфрієва, Ольга Брагіна, Яна Опарій, Роман Бунін, Павло Матюша, Олександр Чернобай.
У номінації “Поезія” : Ірина Сажинська, Софія Безверха, Ганна Поляк, Олена Пелешенко, Олег Андрішко, Яніна Дияк, Олександр Шумілін, Томаш Деяк, Назар Данчишин.
У номінація “Дитяча творчість”: Олена Дмитерко

Окрема допреміальна відзнака в номінації «Поезія»: Катерина Девдера, Анна Карач, Юлія Лапушанська, Владислав Лоза, Олена Пашук, Кирило Поліщук, Сергій Савін, Павло Шикін.
У номінації «Проза»: Любов Базь, Одарка Білоконь, Наталія Поліщук, Ганна Чіпко, Юлія Чернієнко, Ганна Цапик.

Лауреати літературного конкурсу за 1994 – 2017 роки (pdf)