1. Домівка
  2. Новини
  3. ЛАУРЕАТИ І ЛАУРЕАТКИ ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ ВИДАВНИЦТВА «СМОЛОСКИП» ЗА 2022 РІК!

ЛАУРЕАТИ І ЛАУРЕАТКИ ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ ВИДАВНИЦТВА «СМОЛОСКИП» ЗА 2022 РІК!

ЛАУРЕАТИ І ЛАУРЕАТКИ ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ ВИДАВНИЦТВА «СМОЛОСКИП» ЗА 2022 РІК!

9 листопада 2022 року, в День української мови та писемності відбулось оголошення переможців і переможниць чергового літературного конкурсу видавництва «Смолоскип». Церемонія відбувалася, з огляду на реалії воєнного часу, в онлайн-режимі. Участь у події взяли голова журі, літературознавець, директор видавництва «Смолоскип» Ростислав Семків, учасник журі письменник і літературознавець Мирослав Лаюк. Також виступали письменник, журналіст, у минулому член журі Олег Коцарев, директорка книгарні «Смолоскип», літературознавиця Ольга Погинайко, лауреатка, поетка і журналістка, художниця Олена Павлова.

Список переможців за номінаціями (цього року лауреатів визначили в номінаціях «Поезія» і «Проза»).

 

НОМІНАЦІЯ ПОЕЗІЯ. ЛАУРЕАТИ 2 СТУПЕНЯ

Оксана Лебедівна (Київ) за збірку поезій «Люстро з коріння мандрагори»

Ірина Сажинська (САЖА) за збірку поезій «Лемніската»

 

НОМІНАЦІЯ ПРОЗА. ЛАУРЕАТИ 2 СТУПЕНЯ

Христина Морозова (Київ) за роман «Фанатка»

Аліна Салєва (Київ) за роман «Музей апостолів»

 

НОМІНАЦІЯ ПОЕЗІЯ. ЛАУРЕАТИ 3 СТУПЕНЯ

Богдан Братусь (Київ) за збірку поезій «Сутінки серпневих стін»

Микола Гуменюк за збірку поезій «Прогноз погоди»

Сергій Лущик (Рівненщина) за збірку поезій «Ехомнезія»

Сергій Рубнікович (Київ) за збірку поезій «Сировина»

Катерина Рудик (Вінниця) за збірку поезій «Книжка тіней»

Ярема Свистун (Львів) за збірку поезій «Рамки»

Вікторія Фещук (Київ) за збірку поезій «Тінь супроти тіні»

Олександр Шумілін (Київ) за збірку поезій «Обмін речовин»

 

НОМІНАЦІЯ ПРОЗА. ЛАУРЕАТИ 3 СТУПЕНЯ

Сергій Лущик (Рівненщина) за роман «Цинобра» (друга нагорода в конкурсі) 

Мар’яна Соха (Чикаго) за роман «Тепер ми стоїмо разом»

Любов Тіткова (Львів) за постапокаліптичний текст без назви

Павло Шикін (Київ) за збірку оповідань «Діти Мала»

 

НОМІНАЦІЯ ПОЕЗІЯ. ЛАУРЕАТИ 4 СТУПЕНЯ

Валерія Андрієнко, Володимир Биньо, Катерина Дашевець, Ксенія Кисиличин, Галина Калинська-Корчук, Наталія Мандрицька, Влад Ніколаєнко, Юлія Петрук, Кирило Поліщук, Ірина Пушко, Тарас Яресько. 

 

НОМІНАЦІЯ ПРОЗА. ЛАУРЕАТИ 4 СТУПЕНЯ

Кирило Азархін, Дмитро Зозуля, Алла Качанівська, Юлія Лазоревич, Галина Мельник, Олексій Хахулін

 

НОМІНАЦІЯ ПОЕЗІЯ. ВІДЗНАКА ЖУРІ

Ірина Божко, Катерина Бойко, Лілія Бомко, Тетяна Власова, Орися Грудка, Світлана Гуцуляк, Артур Дронь, Ольга Калініна, Валерія Кнолль, Анна Комар, Надія Косаревич, Ірина Купчинська, Соломія Мардарович, Катерина Мельниченко, Ірина Мельничин, Олена Нечипорук, Мар’яна Пильник, Ілля Рудійко, Артем Сергієнко, Валерія Сергєєва.

 

НОМІНАЦІЯ ПРОЗА. ВІДЗНАКА ЖУРІ

Надія Булгарова, Ганна Городецька, Ігор Дорошенко, Тетяна Кравченко, Андрій Крумка, Лідія Міщенко, Таїсія Наконечна, Ірина Петришин, Вікторія Рибіцька, Вікторія Шкабой.

 

Фото: Goblet of Fire / Wikipedia