1. Домівка
  2. Новини
  3. КНИГА ПРО КРУТИ: БЛАГОДІЙНА ЗБІРКА

КНИГА ПРО КРУТИ: БЛАГОДІЙНА ЗБІРКА

КНИГА ПРО КРУТИ: БЛАГОДІЙНА ЗБІРКА

102 роки тому відбувся бій під Крутами, в якому загони української армії та добровольців на певний час зупинили наступ більшовицького війська на Київ. Ця славна і, водночас, трагічна сторінка була вилучена з нашої історії стараннями комуністичної влади, проте перетривала забуття й тепер залишається і залишатиметься в нашій пам’яті.

Видавництво «Смолоскип» на згадку про цю подію надрукувало збірник історичних матеріалів та спогадів «Крути», упорядниками якого виступили засновники видавництва Осип та Надія Зінкевичі.

Рівночасно була надрукована брошура «Крути», що містила найбільш знакові із запропонованих у повному виданні матеріалів. Ми перевидавали її кількаразово накладами у 5000 примірників і передавали у Музей пам’яті Героїв Крут для безкоштовного розповсюдження серед відвідувачів. Черговий наклад уже практично закінчився, необхідне нове перевидання цієї маленької книжечки з тією ж благодійною метою.

«Смолоскип» запрошує всіх небайдужих українців долучитися до хорошої справи, пожертвувавши кошти на видання. Наклад буде залежати від обсягів нашої збірки. Список меценатів буде вміщено на перших сторінках видання та на сайті видавництва.

Щоб надати кошти, потрібно перейти за посиланням нижче, вказати своє ім’я та прізвище (якщо лише не бажаєте залишитися анонімними), а в графі «Призначення внеску» ввести «благодійний внесок на діяльність фонду»