1. Домівка
  2. Статті
  3. ГОЛОВА ВИДАВНИЦТВА «СМОЛОСКИП» ВІДВІДАВ ОСЕЛЮ ІМ. О. ОЛЬЖИЧА У США

ГОЛОВА ВИДАВНИЦТВА «СМОЛОСКИП» ВІДВІДАВ ОСЕЛЮ ІМ. О. ОЛЬЖИЧА У США

ГОЛОВА ВИДАВНИЦТВА «СМОЛОСКИП» ВІДВІДАВ ОСЕЛЮ ІМ. О. ОЛЬЖИЧА У США

У неділю 10 серпня 2008 року Голова видавництва «Смолоскип» Осип Зінкевич з дружиною Надією відвідали оселю ім. О. Ольжича у штаті Пенсильванія, США. Надія Зінкевич ще у 1970-80-х роках була багаторічним командантом молодіжних виховних таборів в оселі ім. О. Ольжича. Упродовж останніх п’ятдесяти років ці табори влаштовує жіноча організація Український Золотий Хрест. На цьому таборі у 1991 і 1992 роках відпочивали вперше у США українські діти з Чорнобильської зони. Саме з нагоди 50-річчя Осип і Надія Зінкевичі відвідали цю оселю, яка стала українським культурним центром у США. 

Голова «Смолоскипа» та його дружина зустрілися з керівниками Оселі подружжям Олесем і Оксаною Процюками, керівником культурницьких програм Орестом Ганасом, багатьма мешканцями  оселі.

Того ж дня, на закінчення цьогорічного молодіжного табору під керівництвом Оксани Антонів (з Дрогобича) діти, учасники табору, влаштували перкрасний концерт, на якому виступила зі словом довгорічна організаторка подібних таборів Володимира Кавка, а О. Зінкевич від видавництва «Смолоскип» вручив комендантці табору книжки: «Українське дошкілля», «Український декламатор» і збірник «Крути», упорядниками яких було подружжя Зінкевичів.