1. Домівка
  2. Каталог актуальних видань
  3. Шістдесятники і дисидентський рух
  4. Тарнашинська Людмила. УКРАЇНСЬКЕ ШIСТДЕСЯТНИЦТВО : профiлi на тлi покоління: (iсторико-лiтературний та поетикальний аспекти)
Тарнашинська Людмила. УКРАЇНСЬКЕ ШIСТДЕСЯТНИЦТВО : профiлi на тлi покоління: (iсторико-лiтературний та поетикальний аспекти)

Тарнашинська Людмила. УКРАЇНСЬКЕ ШIСТДЕСЯТНИЦТВО : профiлi на тлi покоління: (iсторико-лiтературний та поетикальний аспекти)

У монографії досліджено історико-літературний та поетикальний аспекти українського шiстдесятництва в iменах. Такий персоналiстський вимiр (окремi профiлi на тлi поколiння) дозволяє читачеві побачити епоху i в постатях, i через призму творчостi, а також скласти уявлення про «зоряний iнтеграл» того поколiння, яке залишило значний слiд у свiдомостi українства. До другого видання ввійшли персоналії, відсутні у попередньому, яке побачило світ у видавництві «Смолоскип» 2010 року. Видання розраховане на науковцiв, викладачiв, студентiв, аспiрантiв, широке коло тих, кого цiкавить iсторiя та проблематика українського шiстдесятництва. Воно становить осердя трилогії авторки з цієї проблематики, до якої входять також монографії «Сюжет Доби: дискурс шістдесятництва в українській літературі ХХ століття» (Київ, 2013) та «“Шевченко – поет сучасний”: прочитання крізь призму шістдесятництва» (Київ, 2017).

Придбати книжку за видавничою ціною ви можете в нашій книгарні на Межигірській, 21, або ЗАМОВИТИ В ІНТЕРНЕТ-КНИГАРНІ СМОЛОСКИПА