1. Домівка
  2. Статті
  3. Донбасу – українську книгу

Донбасу – українську книгу

Фундацією локальних ініціатив Донеччини, асоціацією громадських організацій ініційовано акцію «Донбасу – українську книгу» http://ngo.donetsk.ua/index .php?id=2282&show=news&newsid =5217. Серед засновників акції цілий ряд колишніх стипендіатів «Смолоскипу» – Олег Гришин (координатор акції ДОГО «Комітет виборців України»), Станіслав Федорчук (РБФ «Фонд соціальних досліджень»), Тетяна Білонога (ДОМГО «Інститут соціального аналізу та політичних досліджень»), Дмитро Ткаченко (ДОГО «Східне українське братство») та інші.

З метою надання можливості дітям та молоді Донеччини вивчати, знати, та любити українську мову СГО «ФЛІД» розпочинає безстрокову акцію «Донеччині – Українську книгу».

В рамках акції планується:

– збір коштів на придбання українських та україномовних книг для дитячих садків, шкіл, інтернатів, сільських та міських бібліотек тощо;

– збір та передачу згаданим установам українських та україномовних книг від авторів, видавництв, організацій, установ та громадян.

Наразі на сьогодні відбувається уточнення потреб в українській та україномовній книжці у регіоні, напрацювання заходів, механізмів та методів виконання.

Ми закликаємо всіх не байдужих долучитися до участі у акції!

З питань участі у акції звертайтеся:

Координатор акції Олег Гришин

Тел. +38 (062) 385-67-17