ПОЕЗІЯ ІЗ-ЗА ҐРАТ : Антологія / Упор. О. Голуб; передм. Л. Тарнашинської. 2012, 872 с.

ТИРАЖ ЗАКІНЧИВСЯ.

ISBN 978-966-2164-53-4

В антології зібрано поезії, створені в другій половині XX століття українцями-страдниками, які зазнали переслідувань радянської влади та перебували в ув'язненні. Провідна тема видання - незламна внутрішня свобода, з якою ці мужні люди навіть за ґратами зоставалися вільними, незрівнянно вищими та сильнішими від системи, що їх полонила. Творчість допомагала їм вижити в нелюдських умовах, і вони вимушено продовжили традицію тюремної поезії, що в українській культурі нараховує не одну сотню літ.

Антологія зацікавить студентів, викладачів та всіх, кому небайдужі щирі, вистраждані слова тих, хто за вірність Україні, товаришам і народові наважився віддати роки свого життя.

Коментарі 

 
#1 Иван Брюханов 2012-10-09 18:52 Радует что выходят такие книги , конечно если бы эти книги были в читальных залах библиотек , было бы возможность читать , но то что даже можно увидеть обложку и то радует , можна сказать что труд души Александра Радищева был не напрасен , душу трудно уничтожить даже при таких возможностях каковы были в 20 веке , потому и радует такие книги , кто то еще жив коль сумели издать столь важный труд !
 

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі.