Багряний Іван. ПУБЛІЦИСТИКА: Доп., ст., памфлети, рефлексії, есе. Друге видання / Упоряд. О. Коновал; Передм. І. Дзюби; Післямова Г. Костюка. – К.: Смолоскип, 2006. – 856 с. портрет. Ціна 100 грн.
ЗАМОВИТИ

У книзі – за хронологією першої публікації – вміщено доповіді, статті, памфлети, рефлексії, есе (приведені, в основному, до норм сучасного українського правопису), які були надруковані в 1946 – 1963 роках переважно в журналі “Наші позиції” та газеті “Українські вісті” – виданнях Української революційно-демократичної партії (УРДП), яку в еміграції організував і впродовж 1948-1963 років очолював автор.

Публіцистика Івана Багряного була засобом боротьби за нацональну гідність і волю свого народу, за незалежність України. Гострим словом він критикував сталінський тоталітарний режим, викривав російський шовінізм, відгукувався на події в СРСР, аналізував світове політичне життя тощо. Його публіцистика, в якій відбилася його подвижницька політична та організаторська діяльність в еміграції, здебільшого не втратила актуальності й сьогодні, вона багато в чому повчальна і, як переконається читач, дуже цікава.

Коментарі 

 
#1 люда 2013-02-27 22:35 як замовити книгу?
 

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі.